O Firmie
Firma TD ENERGY Tomasz Dybiak swoją działalność w branży fotowoltaicznej rozpoczęła w 2012 roku. W początkowym okresie prowadzenia działalności gospodarczej zajmowaliśmy się produkcją szyn montażowych, dystrybucją paneli fotowoltaicznych oraz elementów montażowych dla branży fotowoltaicznej jak również zaopatrzeniem instalatorów w komponenty i elementy montażowe. W 2017 rozszerzyliśmy zakres oferowanych usług o montaż i serwis instalacji fotowoltaicznych.

Nabyte w okresie 5 lat doświadczenie, związane z aspektami technicznymi wykorzystywanego w branży fotowoltaicznej sprzętu, komponentów i elementów montażowych, a także współpraca z instalatorami, oraz analiza ich opinii dotyczących wykorzystywanych do montażu sprzętu, w pełni przygotowała nas do rozszerzenia profilu działalności firmy. Na podstawie zdobytego doświadczenia wiemy na jakich komponentach warto opierać budowę instalacji, z jakimi producentami warto współpracować i w jaki sposób dokonywać solidnego montażu tak aby powstała instalacji była całkowicie bezproblemowa dla inwestora.

Do montażu wykorzystujemy urządzenia sprawdzonych i renomowanych marek. Wszystkie oferowane przez nas urządzenia spełniają normy europejskie. Ostateczny dobór komponentów zawsze jednak dostosowujemy do oczekiwań i preferencji inwestorów.

Branża fotowoltaiczna to dla nas nie tylko praca ale przede wszystkim pasja. Stawiamy na ciągły rozwój, stale poszerzając wiedzę z zakresu ekologicznych rozwiązań do produkcji prądu. Zdobyta wiedza oraz doświadczenie w branży branży fotowoltaicznej pozwala nam realizować nawet najbardziej wymagające projekty naszych klientów. Profesjonalne i solidne wykonywanie instalacji zapewniło nam szerokie grono zadowolonych klientów, co mobilizuje nas do ciągłego rozwoju.

Oferta

Oferta firmy jaką kierujemy do klienta to przede wszystkim:

Profesjonalne doradztwo

Dobór instalacji i komponentów

Montaż instalacji

Monitorowanie instalacji on-line

Sporządzenie kompleksowej dokumentacji o przyłączenie instalacji do sieci dystrybucyjnej

Sporządzenie kompleksowej dokumentacji o dofinansowanie w ramach programu „Mój Prąd”

Serwis instalacjiW polityce firmy TD ENERGY Tomasz Dybiak priorytetem jest zadowolenie i satysfakcja klienta z wykonanej instalacji fotowoltaicznej.